FAQ telefoniczne

Najczęściej zadawane pytania na telefonie wraz z odpowiedziami

Agata Jażdżewska avatar
Napisane przez Agata Jażdżewska
Zaktualizowano w tym tygodniu

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania podczas rozmowy telefonicznej. Mamy nadzieję, że okażą się dla Was pomocne! 🌞

Strefa rodzica / Platforma dziecka nie działa! Co robić? 🤔

Przepraszamy za problemy występujące na naszych platformach, staramy się jak najszybciej je rozwiązać. Aby wasz problem został jak najlepiej zaopiekowany, należy napisać do nas poprzez formularz kontaktowy, dokładnie opisując sytuację i załączyć zrzuty ekranu lub zdjęcia. Pozwoli to nam na głębsze zapoznanie się ze sprawą i indywidualne podejście do problemu. Niestety, takich spraw nie jesteśmy w stanie zaopiekować telefonicznie, ponieważ niejednokrotnie wymagają one zagłębienia się w sprawę oraz pracy zespołowej. :)

*Wszystkie techniczne problemy związane z

• Platformą

• Strefą Rodzica

• Logowaniem do Platformy / Strefy Rodzica

• mLegitymacją

• Deklaracjami (opłaty)

prosimy kierować na nasz formularz kontaktowy. Niestety, nie jesteśmy w stanie rozwiązać tych błędów podczas rozmowy telefonicznej.

Mam problem z egzaminem / nauczyciel się nie pojawił / wystąpił problem techniczny podczas egzaminu, co teraz? 👩‍🏫

Wszystkie pytania dotyczące egzaminów lub problemów związanych z nimi, gorąco zachęcamy kierować do nas poprzez formularz kontaktowy lub chat znajdujący się na naszej stronie. Niestety, niektóre kwestie dotyczące egzaminów wymagają weryfikacji i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wasze pytania telefonicznie!

WAŻNE! Jeśli masz problem z egzaminem odbywającym się W TYM MOMENCIE, napisz do nas jak najszybciej przez formularz kontaktowy, wybierając opcję: “Mam egzamin TERAZ i potrzebuję pomocy”.

Czy dokumenty zostały wysłane? 📄

Jeżeli tylko będziemy mieli taką możliwość, postaramy się sprawdzić, czy dokumenty zostały przez nas nadane. Niestety, ilość poczty jest ogromna i odnalezienie konkretnej przesyłki może troszkę zająć, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami mailowo. Gdy tylko zdobędziemy informacje na temat waszej przesyłki, damy wam znać w odpowiedzi!

Czy rekrutacja jest otwarta? 👥

Rekrutacja do naszej szkoły zakończyła się 9 września. Jeśli chcecie dostać informację, gdy rekrutacja zostanie otwarta, możecie wypełnić w formularz “Zapisz się” na naszej stronie internetowej. Zwykle również informujemy o otwartej rekrutacji na naszych social mediach.

Więcej informacji o rekrutacji uzyskacie tutaj: FAQ o rekrutacji do Szkoły w Chmurze

Potrzebuje pilnie dokumentów! Czy możecie je wysłać teraz? 📫

Niestety, nie mamy możliwości wysłania wam dokumentów podczas rozmowy telefonicznej. Możemy jedynie przekazać innym osobom, że dzwoniliście do nas i prosicie o przesłanie. Każda osoba, która do nas napisze w sprawie wysyłki, zostanie zaopiekowana przez zespół zajmujący się daną sprawą. Jeśli chcesz dopytać o interesującą cię sprawę, napisz do nas w formularzu kontaktowym, wówczas ta wiadomość trafi do zespołu odpowiedzialnego za wysyłkę dokumentów.

mLegitymacje - Nie otrzymałam / -em kodu QR 💳

Niestety nie mamy możliwości przesłania Wam tego kodu podczas rozmowy telefonicznej, dlatego prosimy o kontakt mailowy (poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie). Wtedy Twoja wiadomość trafi od razu do osób, które zajmują się mLegitymacjami.

Więcej informacji o kodach do mLegitymacji znajduje się tutaj: Legitymacje 💳.

Potrzebuję oryginału zaświadczenia potwierdzającego kontynuację nauki w szkole lub że dziecko jest uczniem 🏫

Takie zaświadczenie możemy wystawić tylko na prośbę mailową. W mailu prosimy również o informację, na jaki adres wysłać zaświadczenie. :)

Chcę zmienić dane 📖

Prosimy o napisanie do nas na czacie lub poprzez formularz, ponieważ możemy zrobić to tylko po uzyskaniu pisemnej prośby. :)

O tym, jak zgłosić zmianę imienia, nazwiska oraz innych danych kontaktowych w Księdze Ucznia, przeczytasz tutaj: Zmiana danych w Księdze Ucznia 📖.

Na jaki adres mam wysłać legitymacje/dokumenty? 📦

Wszelką korespondencję prosimy wysyłać na adres: ul. Powązkowska 44c, Warszawa 01-797.

Jaki podręcznik wybrać? W wykazie nie ma informacji o tym. 📚

W naszym wykazie znajdują się podręczniki przez nas polecane. Jeśli chcecie je zakupić, to należy wybrać najnowsze wydanie. Różnica między wydaniami tej samej książki polega na małych poprawkach kosmetycznych. Od was zależy, z którego uczeń będzie się uczył.