Świadectwa 📜

Tutaj dowiesz się jak wygląda procedura odbioru świadectw na koniec obecnego roku szkolnego :)

Zofia Rybarczyk 🐟 avatar
Napisane przez Zofia Rybarczyk 🐟

W Szkole w Chmurze tak samo jak w innym szkołach wystawiamy świadectwa ukończenia danej klasy i wyglądają one tak samo, jak w zwykłej szkole. Świadectwo dostajecie na koniec roku (wysyłamy je pocztą lub można odebrać je osobiście), oceny które się na nim znajdą, to oceny z egzaminów w edukacji domowej.  Nic innego nie wpływa na ocenę. Jeśli uczeń/uczennica posiada średnią co najmniej 4,75 będzie miał świadectwo z paskiem.

Świadectwo ukończenia roku szkolnego 2023/2024

Sposoby otrzymania świadectwa

Na koniec roku szkolnego wysyłamy do Was "formularz odbioru świadectwa", żeby otrzymać od Was informacje na temat formy przekazania Wam świadectwa, która jest dla Was najlepsza. 📨 Z możliwych opcji są do wyboru:

1. Odbiór osobisty przez ucznia/rodzica 👩‍🎓

2. Odbiór osobisty przez osobę upoważnioną 📃

3. Wysyłka pocztą 📦

Zanim wypełnisz formularz sprawdź jaka jest możliwość odbioru/wysyłki dla Twojej klasy i etapu edukacyjnego (SP/LO) ⬇️

1-7 SP i 1-3 LO

Dla klas od pierwszej do siódmej szkoły podstawowej i klas od pierwszej do trzeciej liceum jest możliwa zarówno wysyłka świadectw jak ich odbiór osobisty.

Odbiór świadectw 🏫

Świadectwo można odebrać osobiście od 24 czerwca 2024 r. w sekretariacie Szkoły w Chmurze przy ul. Powązkowskiej 44C w Warszawie na piętrze 1 w godzinach pracy sekretariatu od 9:00 do 16:30.

Wysyłka świadectw 📦

Możliwa jest również wysyłka świadectwa pocztą dla uczniów klas 1-7 SP i 1-3 LO. Wysyłka nastąpi wedle wyboru w formularzu:

• w drugiej połowie lipca lub

• w drugiej połowie września.

8 SP

Dla klas 8 szkoły podstawowej po egzaminie 8-klasisty poniżej przeczytasz jakie są możliwości odbioru lub wysyłki dokumentów po ukończeniu podstawówki.

Odbiór świadectw 🏫

Warszawa

Uczniowie zapisani do szkoły Warszawskiej mogą odebrać:

• świadectwo od 24 czerwca 2024 r.

• wyniki z egzaminu ósmoklasisty od 3 lipca 2024 r.

Poznań

Uczniowie zapisani do szkoły Poznańskiej mogą odebrać:

• Świadectwo :

• w Poznaniu TYLKO 3 lipca pod adresem: Hotel Ibis Poznań Stare Miasto, przy ul. Kazimierza Wielkiego 23, w godzinach od 12:00-19:00;

• w Warszawie od 21 czerwca do 2 lipca oraz od 4 lipca 2024 r. w sekretariacie szkoły przy ul. Powązkowskiej 44C, w godzinach pracy sekretariatu od 9:00 do 16:30 na piętrze 1.

• Wyniki z egzaminu ósmoklasisty:

• w Poznaniu TYLKO 3 lipca pod adresem: Hotel Ibis Poznań Stare Miasto, przy ul. Kazimierza Wielkiego 23, w godzinach od 12:00-19:00;

• w Warszawie od 4 lipca 2024 r. w sekretariacie szkoły przy ul. Powązkowskiej 44C, w godzinach pracy sekretariatu od 9:00 do 16:30 na piętrze 1.

Wysyłka świadectw 📦

Możliwa jest również wysyłka świadectwa oraz wyników z egzaminu ósmoklasisty. Świadectwa i wyniki z egzaminu ósmoklasisty zostaną wysłane 3 lipca kurierem Pocztex.

Prosimy o rozważne wybieranie sposobu odbioru świadectwa. Do 30 czerwca możesz za pośrednictwem formularza kontaktowego lub czatu zgłosić zmianę sposobu odbioru, na przykład, jeżeli jednak chcesz odebrać osobiście, a wybrał_ś wysyłkę.

Chcemy uniknąć sytuacji, w której przyjedziesz 3 lipca odebrać świadectwo stacjonarnie, a ono zostałoby wcześniej wysłane do Ciebie kurierem. 🤷

4 LO

Odbiór świadectw🏫

Warszawa

Aktualnie odbiór świadectw dla 4 klasy Liceum jest możliwy tylko w sekretariacie Szkoły w Chmurze (adres szkoły: ul. Powązkowska 44C, 01-797 Warszawa) na piętrze 1, w godzinach od 09.00 do 16.30.

Poznań

☝️Będzie możliwość odbioru osobistego w Poznaniu dnia 9.07 dla uczniów/uczennic, które/którzy tam pisały/li maturę. Szczegóły będą wysłane Wam mailowo lub w aplikacji. Obserwujcie swoje skrzynki i aplikacje. 👀

Wysyłka 📦

Świadectwo ukończenia Liceum w Chmurze (4 klasy) można odebrać jedynie osobiście lub za upoważnieniem. Niestety nie mamy możliwości wysyłki świadectw ukończenia szkoły ponadpodstawowej 🤷