Wszystkie kolekcjePlatforma edukacyjna
Logowanie na Platformę edukacyjną 💻

Informacje o tym, kiedy dostaniesz dostęp do Platformy i Przestrzeni Rodzica oraz co zrobić, gdy zapomnisz loginu lub hasła.

Anna Kobzan avatar
Napisane przez Anna Kobzan

Platforma Ucznia 🎒

Zaproszenie do rejestracji na Platformie zostało już do Ciebie wysłane. Sprawdź dokładnie swoją skrzynkę e-mail. Jeśli jesteś osobą, która dołącza w trakcie roku szkolnego, zaproszenie otrzymasz w ciągu kilku dni od wydania decyzji o przyjęciu do szkoły. Uczniowie, który zmieniają etap edukacyjny (SP na LO), zaproszenia otrzymają troszeczkę później. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

​Login

Loginem do Platformy jest adres mailowy podany we wniosku zapisu do szkoły.
Jeśli nie pamiętasz, jaki adres podał_ś, to skontaktuj się z nami przez czat lub formularz kontaktowy na stronie, a pomożemy 🙂

Przestrzeń Rodzica 🌳

Zaproszenie do rejestracji na Strefy Rodzica już do Państwa wysłaliśmy. Prosimy o dokładne sprawdzenie skrzynek e-mail, gdyż nasze wiadomości często trafiają do takich folderów jak: spam, oferty, itp. Jeśli uczeń dołącza w trakcie roku szkolnego, to zaproszenie zostanie wysłane w ciągu kilku dni od wydania decyzji o przyjęciu do szkoły.

Prawidłowy login do Przestrzeni Rodzica to adres mailowy rodzica podany we wniosku zapisu dziecka do szkoły (w większości przypadków z przedrostkiem “rodzic.”)

Jeśli nie pamiętają Państwo, jaki adres został podany, to prosimy napisać do nas na czacie lub w formularzu kontaktowym na stronie, a pomożemy 🙂

Hasło🔒

Przy ustawianiu hasła należy pamiętać o tym, że musi ono zawierać:

1. minimum 8 znaków,

2. minimum jedną wielką literę,

3. minimum jedną małą literę,

4. minimum jeden znak specjalny z wymienionych ~!@#$%^&*()_+{}":;'[]

5. minimum jedną cyfrę.

Zmiana hasła 🔣

Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz ustawić nowe - korzystając z opcji "nie pamiętam hasła".

Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję, jak to zrobić.

1. Należy wejść na Platformę lub Przestrzeń Rodzica (Strefę rodzica)

2. Będąc na tej stronie klikamy przycisk "Nie pamiętam hasła" lub "Przypomnij hasło".

3. Pojawi się okienko, w którym należy wpisać swój prawidłowy login (adres e-mail) i kliknąć "Wyślij" lub "Resetuj hasło"

4. W prawym górnym rogu pojawi nam się komunikat "Prośba o zresetowanie hasła została wysłana na podany email":

5. Wiadomość wysłana przez system Szkoły w Chmurze powinna wyglądać tak:

6. Maila z linkiem do resetu hasła prosimy szukać również w folderach spam/oferty/inne, ponieważ czasem nasze maile tam wpadają lub poprzez wyszukanie w poczcie hasła "szkoła".

7. Klikamy "Zresetuj hasło" i ten przycisk powinien przekierować nas do panelu, w którym możemy ustalić nowe hasło.

Zachęcamy do logowania się przez laptopa/komputer z systemem operacyjnym Windows, przez przeglądarkę Chrome, ponieważ strona nie jest przystosowana do korzystania na telefonie i mogą wystąpić problemy z widocznością strony.