Wszystkie kolekcjeAplikacja mobilnaPodstawowe informacje
Problemy techniczne w Aplikacji mobilnej

Jakie mogą wystąpić problemy w aplikacji i jak sobie z nimi radzić

Zofia Rybarczyk 🐟 avatar
Napisane przez Zofia Rybarczyk 🐟

Najważniejsze podczas problemów technicznych w aplikacji jest to, żeby wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić lub jak się z nami skontaktować. Poniżej znajdziesz o tym informacje.

Centrum pomocy

Centrum pomocy to zakładka w naszej aplikacji, przez którą możesz skontaktować się z naszym zespołem na czacie, takim jak na naszej stronie i na platformie.

W aplikacji musisz przejść przez zakładkę "start" w prawym górnym rogu, klikając w trzy szare paski do "menu". Tam znajdziesz zakładki takie jak: "ustawienia", "moje zgody", "konsultacje psychologiczne" oraz "centrum pomocy".

Klikając na ostatni przycisk, zostaniesz przeniesiony/a/e do naszego czatu, gdzie możesz "rozpocząć rozmowę" i napisać do nas, jeżeli masz problem w aplikacji lub inną sprawę. 😊

Problem z logowaniem do aplikacji

Jeżeli wystąpił u Ciebie problem z zalogowaniem do aplikacji mobilnej, upewnij się po pierwsze, że logujesz się odpowiednimi danymi. Pamiętaj, że adres e-mail i hasło do aplikacji są takie same, jak te którymi logujesz się na platformę.

W przypadku kont opiekunów, przy logowaniu należy pamiętać o przedrostku "rodzic." w loginie - adresie email.

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie pamiętasz hasła do logowania, możesz je zresetować, klikając “Przypomnij hasło” na platformie lub w aplikacji mobilnej. Wtedy na Twoją skrzynkę mailową trafi wiadomość, dzięki której ustawisz nowe hasło.

Jeżeli wiadomość nie dotarła na Twojego maila, zwróć uwagę, czy nie trafiła do folderu "spam" lub "inne" na Twoim mailu.

Nie pamiętam maila

Jeśli nie pamiętasz, do jakiego adresu mailowego jest przypisane Twoje konto, napisz do nas na czacie lub poprzez formularz kontaktowy.

Zawieszone konto

Konto może zostać zawieszone na wniosek innego użytkownika, jeśli moderatorzy naszej szkoły uznają publikowane przez Ciebie treści za niezgodne z regulaminem.

Konsekwencje zawieszenia konta

Konto podczas zawieszenia będzie się wyświetlało jako niepubliczny profil. Organizowane przez Ciebie wydarzenia zostają odwołane. Jeżeli zamieszczał_ś jakieś komentarze w aplikacji, zostaną one usunięte. Nie będziesz mieć również dostępu do wydarzeń innych użytkowników.

Odwieszenie konta

Żeby wrócić do normalnego użytkowania swojego konta w naszej Aplikacji Mobilnej, ustal najpierw, co mogł_ś zrobić, że Twoje konto zostało zawieszone. W tym celu zapoznaj się z REGULAMINEM APLIKACJI MOBILNEJ SZKOŁA W CHMURZE.

Wprowadź niezbędne zmiany na profilu, a następnie skontaktuj się ze szkołą przez:

• "centrum pomocy" w aplikacji,

• na czacie przez platformę,

• poprzez formularz kontaktowy.