Centrum Spotkań
Klaudia Ligaj avatar
Napisane przez Klaudia Ligaj

CZYM JEST CENTRUM SPOTKAŃ?

Centrum Spotkań (w skrócie CS), to miejsce stworzone z myślą o egzaminach stacjonarnych naszych uczniów. Z czasem jednak Centrum przekształciło się w coś znacznie bardziej inspirującego - przestrzeń, w której możecie poznawać nowych znajomych i budować naszą Społeczność, tworzyć inspirujące projekty, a przede wszystkim - rozwijać się dzięki warsztatom, które dla Was organizujemy.

Wszystkie warsztaty dla naszych uczniów są w 100% bezpłatne. To świetna możliwość, aby spróbować czegoś nowego i spotkać się na żywo.

Korzystanie z pomieszczeń CS przez Społeczność SWCh odbywa się autonomicznie, co oznacza, że CS nie jest zobowiązane i nie sprawuje nadzoru nad osobami korzystającymi z przestrzeni CS.

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Centrum Spotkań mieści się w Centrum Handlowym Reduta, al. Jerozolimskie 148 w Warszawie. Jesteśmy na 2 piętrze, w tzw. części biznesowej.

Można się tam dostać:

-> z parkingu ziemnego, od strony al. Jerozolimskich - wejście znajduje się pod banerem Action, obok apteki - drzwi są oklejone w chmurkowe symbole, także łatwo nas znajdziecie

-> od strony Galerii - należy odnaleźć Drogerię Rossmann, naprzeciwko której są windy. Dowiozą Was bezpośrednio pod drzwi CS.

WYDARZENIA

Wszystkie wydarzenia odbywające się w CS są umieszczane w Aplikacji Szkoła w Chmurze.

Aby szybko znaleźć event organizowany przez Centrum Spotkań w Aplikacji, należy kliknąć przycisk Filtrowanie w prawym górnym rogu zakładki Wydarzenia lub na Mapie Wydarzeń. Następnie, przy rodzaju wydarzenia, po kolei zaznaczyć Szkoła w Chmurze i Centrum Spotkań. W tym miejscu znajdują się także inne filtry, które można dostosować do swoich preferencji 🙂

Zajęcia odbywają się w II turach semestralnych:

I - od września do końca grudnia 2024

II- od stycznia 2025 do końca kwietnia

Zapisy są otwarte w wyznaczonym terminie.

ZASADY ZAPISÓW:

KROK 1. Znajdź wybrane wydarzenie w aplikacji Szkoła w chmurze

KROK 2. Kliknij w aplikacji Chcę wziąć udział

KROK 3. Wyślij zgłoszenie mailowe na adres: [email protected] z informacją na jakie zajęcia chcesz się zapisać.

W przypadku zapisu przez rodziców, prosimy podać dane dziecka i klasę do jakiej chodzi. Można zapisać więcej niż jedno dziecko.

KROK 4. Czekaj na maila z potwierdzeniem zapisu na zajęcia.

Decydując się na udział w wybranych zajęciach, zapisujesz się NA CAŁY CYKL SEMESTRALNY. Dzięki temu będziesz miał okazję do regularnych spotkań i integracji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach :)

Nie dotyczy to jedynie wybranych spotkań otwartych, eventów i projektów uczniowskich. Chęć organizacji takiego spotkania możesz zgłosić mailowo lub porozmawiaj z Liderką CS na miejscu.

Centrum Spotkań - CH Reduta

al. Jerozolimskie 148