Wszystkie kolekcjeKontakt
Sekretariat i przestrzeń warsztatowa w Poznaniu!🎉

Co można załatwić w sekretariacie w Poznaniu, w jakich godzinach i gdzie działa, co znajduje się pod tym samym adresem

Nina Sołowiej avatar
Napisane przez Nina Sołowiej

Uwaga uwaga! Otworzyliśmy drugi sekretariat, w którym możesz załatwić ważne sprawy! Znajdziesz naszą nową siedzibę w Poznaniu 🤩

🎉Wielkie Otwarcie w Poniedziałek 7.10.24 r. w godzinach od 13:00 do 17:00🎉

Najważniejsze informacje:

Sekretariat będzie działał przy ul. Ogrodowej 18/1

Godziny otwarcia: 9.00 do 16.30.

⚠️ Adres sekretariatu w Poznaniu jest inny niż adres szkoły!

Sprawy do sekretariatu

Co możesz załatwić w naszym stacjonarnym sekretariacie w Poznaniu? Zobacz poniżej 👇

1. Legitymacje 💳

Możecie je przedłużyć, otrzymać swoją pierwszą legitymację lub duplikat

2. Zaświadczenia 📄

Dokument, którego potrzebujecie, dostaniecie od ręki.

3. Świadectwa 📜

Możecie odebrać świadectwo za rok szkolny 2023/24 oraz wyniki matur i świadectwa ukończenia szkoły (Uwaga! wyłącznie w przypadku, gdy jesteście uczniami Szkoły w Chmurze w Poznaniu). Zawsze macie możliwość poproszenia o przesłanie świadectwa szkolnego pocztą (oczywiście wciąż nie ma możliwości wysyłania świadectw maturalnych).

Ostatni dzień, w którym możecie odebrać świadectwo w Warszawie to 4.10.2024, potem wszystkie świadectwa poznańskich uczniów Szkoły w Chmurze zostaną przekazane do sekretariatu w Poznaniu.

4. Opłaty za szkołę 💸

Możecie wpłacić opłatę obowiązkową za naukę dziecka. Pamiętajcie, że przy tej formie wpłaty pobierane jest dodatkowo 20 złotych.

5. Informacje o Szkole w Chmurze 📖

W przypadku pytań lub wątpliwości zawsze możecie porozmawiać z nami na temat funkcjonowania szkoły.

6. Rekrutacja 📥

Wnioski rekrutacyjne i decyzje – możecie złożyć osobiście wypełniony wniosek o przyjęcie do szkoły i przyspieszyć otrzymanie decyzji (w czasie trwania rekrutacji).

Warsztaty 🤹‍♂️

Na warsztaty, spotkania i kursy, które będą organizowane w Poznaniu przy ulicy Ogrodowej możecie zapisywać się na nie przez aplikację. Śledźcie ją, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Będą się tam odbywały m.in. kursy maturalne i e8, warsztaty artystyczne, z samorozwoju i wiele wiele innych 😊