Wszystkie kolekcjeZakończenie nauki w Chmurze
Jak wypisać się ze Szkoły w Chmurze?

rezygnacja

Bartek avatar
Napisane przez Bartek
Zaktualizowano ponad miesiąc temu

Jeśli chcesz zrezygnować, ponieważ masz wątpliwości dotyczące nauki w naszej szkole lub potrzebujesz innego wsparcia, napisz do nas poprzez czat lub za pomocą formularza.

Aby zrezygnować ze Szkoły w Chmurze lub Liceum w Chmurze

1. Pobierz i wydrukuj jeden z trzech formularzy rezygnacji (znajdziesz je na dole artykułu jako załączniki):

• REZYGNACJA-SZKOŁA PODSTAWOWA.pdf

• REZYGNACJA-LICEUM.pdf

• REZYGNACJA-LICEUM Pełnoletni uczeń.pdf

2. Uzupełnij dane oraz podpisz dokument odręcznie. W przypadku rezygnacji ze Szkoły w Chmurze oraz rezygnacji z Liceum w Chmurze ucznia niepełnoletniego, wymagamy podpisów obojga rodziców/opiekunów prawnych. W przypadku ucznia pełnoletniego wymagany jest jego odręczny podpis.

3. Wyślij czytelny skan lub zdjęcie podpisanego dokumentu mailem na adres: [email protected], poprzez czat lub formularz.

W temacie wiadomości zapisz: Rezygnacja ze Szkoły w Chmurze

WAŻNE. W przypadku rezygnacji uczniów niepełnoletnich potrzebujemy odręcznego podpisu obojga rodziców/opiekunów prawnych – na jednym lub dwóch osobnych formularzach rezygnacji.

Jeżeli rezygnujesz z końcem roku szkolnego, aby w nowym roku szkolnym rozpocząć edukację w innej szkole, w polu „od dnia” wpisz 31.08.2024, aby zachować ciągłość nauki.

Staramy się, aby nasza szkoła była przyjaznym miejscem dla uczniów i rodziców. Zachęcamy do podzielenia się informacją o tym, co wpłynęło na decyzję o rezygnacji. Może mogliśmy zrobić coś lepiej.

DODATKOWE INFORMACJE

Jeżeli na początku roku szkolnego wypożyczyłeś podręczniki, odeślij je w ciągu 7 dni od złożenia rezygnacji na adres:

IMKER

ul. Szczebrzeska 55a

22-400 Zamość

z dopiskiem zwrot + imię i nazwisko ucznia

Uwaga!

Jeżeli macie w domu sprzęt użyczony na podstawie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, musicie go zwrócić osobiście lub wysłać pocztą w ciągu 7 dni od złożenia rezygnacji. Sprzęt oddajcie do sekretariatu:

Szkoła w Chmurze

Budynek Irydion

wejście B, piętro I

ul. Powązkowska 44C

W przypadku wysyłki pocztą prosimy o dopisanie na przesyłce „do działu KS”.

Uwaga!

Jeżeli zrezygnujesz przed zakończeniem roku szkolnego, nie otrzymasz świadectwa za bieżący rok szkolny.

Jeżeli złożysz rezygnację i masz aktywną deklarację składki, koniecznie ją anuluj. Wybierz zakładkę „deklaracja składki” w Przestrzeni rodzica, kliknij „moje deklaracje” i wybierz opcję „anuluj deklarację”.