Wszystkie kolekcjeAplikacja mobilnaKonsultacje psychologiczne w Aplikacji Mobilnej
Jak umówić się na konsultacje psychologiczne za pomocą Aplikacji?
Klaudia Ligaj avatar
Napisane przez Klaudia Ligaj

Nie wiesz jak zapisać się na darmowe konsultacje z naszymi psychologami? Zrobisz to w prosty sposób dzięki Aplikacji Szkoła w Chmurze!

1. Na stronie głównej, tuż pod wydarzeniami, znajdź baner “Konsultacje Psychologiczne” - kliknij w niego, aby dowiedzieć się więcej o naszym zespole oraz o tym, jak wyglądają spotkania. W zakładkę konsultacji wejdziesz także z poziomu menu (prawy górny róg ekranu 😄).

Pamiętaj, że nasi niepełnoletni uczniowie potrzebują zgody opiekuna na korzystanie z konsultacji psychologicznych. Jeśli jeszcze jej nie masz, po wejściu w zakładkę możesz o nią poprosić. Rodzic może zarządzać zgodami w Przestrzeni rodzica lub z poziomu swojego konta w Apce (Pole “Zgody dotyczące dzieci” znajduje się w menu).

2. Wybierz specjalistę, do którego chcesz się umówić. Aby poznać bliżej psychologa, możesz kliknąć w jego zdjęcie.

3. Po znalezieniu odpowiedniej dla Ciebie osoby, możesz wybrać termin. Wystarczy, że klikniesz przycisk “Chcę się umówić” w profilu psychologa. Zaznacz dogodną dla siebie godzinę i potwierdź decyzję za pomocą opcji “przejdź do formularza zapisu”.

4. Aplikacja przekieruje Cię do strony internetowej Calendly, za pośrednictwem której umówisz się na spotkanie. Uzupełnij swoje dane: imię, nazwisko oraz maila. Jeśli chcesz, w tym momencie możesz również podzielić się problemem, który chcesz omówić podczas konsultacji. Dzięki temu psycholog będzie mógł lepiej przygotować się na Waszą rozmowę :)

5. Upewnij się, że wszystkie informacje są prawidłowe, kliknij na niebieski przycisk “Schedule Event” i gotowe! Nasi psychologowie nie mogą się doczekać, aż będą mogli z Tobą porozmawiać. 🥳