Wszystkie kolekcjeAplikacja mobilnaPodstawowe informacje

informacje o Aplikacji mobilnej "Szkoła w Chmurze" dla rodziców i uczniów

Karolina Świst avatar
Napisane przez Karolina Świst

Aplikacja jest przeznaczona tylko dla uczniów (od 4 klasy wzwyż) i opiekunów Szkoły
w Chmurze, którzy posiadają już konto na platformie.

Po co Aplikacja?

Nasza aplikacja to przestrzeń zarówno dla uczniów jak i rodziców, w której znajdziesz najważniejsze aktualności i wiadomości z naszej szkoły, min. o spotkaniach, warsztatach, eventach, także o tych, które organizowane są w Centrum Spotkań w Warszawie. Dzięki niej możesz nie tylko poznać ludzi z SwCH o podobnych zainteresowaniach i uczestniczyć w inspirujących wydarzeniach, ale również być na bieżąco z życiem naszej społeczności. Znajdziesz w niej min. Mapę Chmurzan i Mapę Wydarzeń.

1. Pobierz Aplikację

Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu z aplikacjami:

Do poprawnego działania aplikacji wymagana jest wersja oprogramowania: iOS 16+ lub Android 10+.

2. Zaloguj się do Aplikacji

Zalogowanie się wymaga akceptacji warunków świadczenia usług i polityki prywatności. Po zalogowaniu, w każdej chwili możesz sprawdzić warunki świadczenia usług oraz politykę prywatności. W tym celu, należy kliknąć “start” (ikona domku), a następnie menu i “Twoje zgody”.

Ekran ucznia

Ekran rodzica

3. Wylogowywanie się

Żeby wylogować się z aplikacji należy wejść w menu, zakładkę ustawienia oraz nacisnąć "wyloguj się".