Konkursy i olimpiady
Chmurka Chmurkowa avatar
Napisane przez Chmurka Chmurkowa

W naszej szkole możliwe jest branie udziału w konkursach i olimpiadach, zarówno ogólnopolskich jak i kuratoryjnych.

Uwaga! Podlegamy pod kuratorium mazowieckie, śląskie i wielkopolskie. Najczęściej uczniowie/uczennice naszej szkoły nie mogą brać udziału w konkursach organizowanych przez inne kuratoria, a etapy szkolne organizowane są w mieście, do którego zapisany jest uczeń/uczennica — Katowice, Warszawa lub Poznań.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny w Przestrzeni Rodzica.

Bardzo nam zależy, żeby Wasze zgłoszenia były dokładnie przemyślane i pewne, ze względu na organizację konkursu. Dlatego przed zgłoszeniem, dobrze się zastanówcie, czy na pewno weźmiecie udział w konkursie i poinformujcie nas o swojej decyzji przynajmniej 10 dni roboczych przed zakończeniem zapisów na konkurs. Zgłoszenia, które wpłyną do nas po tym terminie, nie będą wzięte pod uwagę z przyczyn organizacyjnych. Oczywiście zrozumiałe są dla nas sytuacje losowe, jak np. choroba, ale postarajmy się wspólnie, żeby Wasz wysiłek wkładany w naukę i nasz w organizację konkursu, mógł przynieść oczekiwane rezultaty.

Zapoznamy się z regulaminem, zgłosimy szkołę do tego konkursu i będziemy informować o kolejnych krokach.

Ważne, aby poinformować nas o konkursie odpowiednio wcześnie, abyśmy zdążyli dopełnić wymaganych regulaminem terminów oraz podać aktualne dane mailowe, by usprawnić komunikację.

Szkoła w Chmurze zapewnia opiekunów (nauczycieli przedmiotowych) uczestnikom konkursów, które tego wymagają. Podczas wypełniania formularza należy zaznaczyć, że do udziału w konkursie potrzebne jest wsparcie. Nauczyciel - opiekun olimpiady skontaktuje się z każdym uczniem w ciągu kilku dni.

Inne pytania związane z konkursami i olimpiadami prosimy przesyłać na adres [email protected]